Junta de Govern

Junta Govern

Junta de Govern 2018

Centre Comarcal Lleidatà


PRIMERA FILA (d'esquerra a dreta):
Antoni Mª Badia i Ollé (Vicepresident segon), Joana Novau i Armengol (Vicepresidenta tercera), Jesús Escales i Barbal (President), Ferran Espuñes i Serra (Vicepresident primer), Josep Mª Satorres i Lapeña (Secretaria)
SEGONA FILA (d'esquerra a dreta):
Roger Mestre i Fàbregas (Vocal), Felicitat Fabregat i Gilabert (Vocal), Montserrat Higueras i Tobajas (Vocal), Climent Llorens i Bonsfills (Tresorer), Mª Merè Plans i Climent (Vicesecretaria), Rafel Gutiérrez i Herran (Vocal), Mª José López i Robles (Vocal), Anna Grau i Mir (Comptadora), Josep Carles i Ortiz (Assessor de Presidència), Jordi Ribes i López (Assessor de Presidència), Joan Miquel Peguera i Marvà (Vocal)

Junta 2017
Junta de Govern 2017
Junta 2015
Junta de Govern 2015
Junta 2014
Junta de Govern 2014
Junta 2013
Junta de Govern 2013
Junta 2012
Junta de Govern 2012
Junta 2011
Junta de Govern 2011
Junta 2010
Junta de Govern 2010
Junta 2009
Junta de Govern 2009
Junta 2007
Junta de Govern 2007
Junta 2005
Junta de Govern 2005
Junta 2004
Junta de Govern 2004